Ogłaszamy II Konkurs na Przekład Piosenki Filmowej - 2017 i serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Więcej informacji znajduje się  na stronie: Konkurs na przekład piosenki filmowej 

 

Prace przyjmujemy od 16 czerwca do 30 października 2017 roku. Oceni je kilkuosobowe Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele środowiska naukowego oraz  praktycy przekładu.

 

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

 

II Konkurs na PPF 2017 plakat

Zapraszamy na Kurs tłumaczenia filmów w czerwcu 2017 roku. 

 

Tym razem kurs w formie stacjonarnej, z zajęciami w studiu nagrań. Zapisy przyjmujemy via: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o kursie znajduje się na stronie: Kurs tłumaczenia filmów

 

Jest tylko 5 wolnych miejsc. Zapraszamy!

FORTIMA Akademia Filmowego Słowa zaprasza na Kurs tłumaczenia filmów (Kurs przekładu audiowizualnego) dla początkujących tłumaczy filmowych. Prawdopodobny termin: wrzesień-październik  2017 r. Więcej informacji na temat kursu znajduje się na naszej stronie: Kurs tłumaczenia filmów. Zapraszamy! 

 

studio

Ucieszyła nas wiadomość dotycząca wynalazku polskiego studenta z Rzeszowa. Już niedługo niewidomi będą mogli używać laski z GPS-em. Epokowe wydarzenie! Kolejny elektroniczny gadżet w służbie osób z dysfunkcją wzroku. 

 

Szerzej o wynalazku studenta możzna przeczytać w artykule: 

http://wpolityce.pl/lifestyle/327234-genialny-wynalazek-studenta-z-rzeszowa-skonstruowal-laske-dla-niewidomych-wyposazona-w-gps

 

Przy okazji zapraszamy do wysłuchania audiodeskrypcji w Muzeum Literatury w Warszawie. Projekt zrealizowaliśmy w ramach działań KULTURA DOSTĘPNA z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kliknij w poniższy banner:

 

USLYSZEC

 

 

 

 

Copyright © FORTIMA Akademia Filmowego Słowa 2008 - 2017. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony wwwSzanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję