Zapraszamy na Kurs tłumaczenia filmów w czerwcu 2017 roku. 

 

Tym razem kurs w formie stacjonarnej, z zajęciami w studiu nagrań. Zapisy przyjmujemy via: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji o kursie znajduje się na stronie: Kurs tłumaczenia filmów

 

Jest tylko 5 wolnych miejsc. Zapraszamy!

FORTIMA Akademia Filmowego Słowa zaprasza na Kurs tłumaczenia filmów (Kurs przekładu audiowizualnego) dla początkujących tłumaczy filmowych od 23 marca 2017 r. Więcej informacji na temat kursu znajduje się na naszej stronie: Kurs tłumaczenia filmów. Zapraszamy! 

 

studio

Ucieszyła nas wiadomość dotycząca wynalazku polskiego studenta z Rzeszowa. Już niedługo niewidomi będą mogli używać laski z GPS-em. Epokowe wydarzenie! Kolejny elektroniczny gadżet w służbie osób z dysfunkcją wzroku. 

 

Szerzej o wynalazku studenta możzna przeczytać w artykule: 

http://wpolityce.pl/lifestyle/327234-genialny-wynalazek-studenta-z-rzeszowa-skonstruowal-laske-dla-niewidomych-wyposazona-w-gps

 

Przy okazji zapraszamy do wysłuchania audiodeskrypcji w Muzeum Literatury w Warszawie. Projekt zrealizowaliśmy w ramach działań KULTURA DOSTĘPNA z dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kliknij w poniższy banner:

 

USLYSZEC

 

 

 

 

Copyright © FORTIMA Akademia Filmowego Słowa 2008 - 2017. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony wwwSzanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję