W dniu 4 listopada 2016 roku wzięliśmy udział w szkoleniu organizowanym przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Dotyczyło ono aplikowania do programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2017.

Prowadzimy Kurs Audiodeskrypcji dla Początkujących. W programie: doskonalenie techniki tworzenia narracji słownej dla osób z dysfunkcją wzroku z uwzględnieniem specyfiki pracy lektora telewizyjnego i filmowego.

Fundacja FORTIMA Akademia Filmowego Słowa bierze udział w konferencji "Kręcimy filmem dla dzieci" w Narodowym Instytucie Audiowizualnym na ul. Wałbrzyskiej 3 w Warszawie. Jest to trzecia edycja konferencji poświęcona przyszłym projektom filmowym skierowanym do dzieci. W konferencji biorą udział przedstawiciele branży filmowej i osoby zainteresowane kinem dla dzieci.

Zamknięcie KONKURSU NA PRZEKŁAD PIOSENKI FILMOWEJ. Do 15 października 2016 r. jury ogłosi werdykt.

Ogłoszenie Werdyktu Jury KONKURSU NA PRZEKŁAD PIOSENKI FILMOWEJ – 2016

Jury w składzie: dr Alicja Fandrejewska (członek Jury), Paweł Madej (członek Jury), Grażyna Adamowicz-Grzyb (przewodnicząca Jury) po naradzie postanowiło przyznać dwa pierwsze miejsca (ex aequo) oraz drugie i trzecie miejsce w następującej kolejności:

Copyright © FORTIMA Akademia Filmowego Słowa 2008 - 2017. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję