Szanowni Państwo, 

Zapisy na aktualny Kurs tłumaczenia filmów (wersja on-line) możliwe są już tylko na listę rezerwową. Następny kurs odbędzie się w 2020 roku. Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie na Przekład Piosenki Filmowej, który odbywa się w dniach: 15 maja - 15 października 2019 roku. 

Przekłady należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji znajduje się na stronie: REGULAMIN 2019

III KnPPF 2019 plakat

Zapraszamy na Kurs tłumaczenia filmów (stacjonarny) od września 2019 roku.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji znajduje się na stronie: 

http://www.fortima.pl/kursy/tlumaczenie-filmow.

Zapraszamy!

 

Fundacja FORTIMA Akademia Filmowego Słowa zapraszamy na Kurs audiodeskrypcji filmowej (dla początkujących) w dniach 18.05. - 15.06.2019 r.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o kursie można znaleźć w zakładce: http://www.fortima.pl/kursy/audiodeskrypcja.

 

Audiodeskrypcja to narracja słowna dla osób z dysfunkcją wzroku. Coraz szerzej znajdująca zastosowanie w kinach, telewizji i na płytach DVD,
Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie.

 

Copyright © FORTIMA Akademia Filmowego Słowa 2008 - 2017. Wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję